Menu
Шестопалов Євген Анатолійович

Шестопалов Євген Анатолійович

Приватне видавництво “Аспект” заснував у 1994 році вчитель інформатики Шепетівської школи Шестопалов Євген Анатолійович. Ним були написані і підготовлені орігінал-макети кількох підручників, що були надруковані у місцевій друкарні.

З часом до роботи у видавництві залучалися інші автори і співавтори з різних куточків України: Олена Антонова, Олена Бондаренко, Наталія Євтушенко, Тетяна Караванова, Микола Ковшун, Василь Ластовецький, Сергій Лєхан, Ганна Пахомова, Олександр Пилипчук, Наталія Ріпко, Ілона Сальнікова.

До 2008 року вийшли з друку кілька десятків посібників з інформатики для 2-11 класів середньої школи, значна кількість з них одержала шриф “Схвалено” МОН України і визнання серед вчителів та учнів.

Найбільшого розквіту видавництво “Аспект” досягло у 2008 році, після чого разом із зубожінням населення і занепадом шкільної освіти рік у рік зменшувалися тиражі і попит на них. Станом на 2015 рік випуск книг зменшився у десятки разів, книги прийшлося пропонувати за третину їх собівартості, частину тиражу довелося здати у макулатуру.

Щоб залишитися корисним шкільній освіті, видавництво “Аспект” пропонує на своєму сайті для безкоштовного скачування електронні версії всіх своїх надбань. Окремі навчальні засоби у друкованому вигляді можна придбати за помірну плату.