Menu
Шестопалов Євген Анатолійович

Шестопалов Євген Анатолійович

Приватне видавництво “Аспект” заснував у 1994 році вчитель інформатики Шепетівської школи Шестопалов Євген Анатолійович. Ним були написані і підготовлені орігінал-макети кількох підручників, що були надруковані у місцевій друкарні.

З часом до роботи у видавництві залучалися інші автори і співавтори з різних куточків України: Олена Антонова, Олена Бондаренко, Наталія Євтушенко, Тетяна Караванова, Микола Ковшун, Василь Ластовецький, Сергій Лєхан, Ганна Пахомова, Олександр Пилипчук, Наталія Ріпко, Ілона Сальнікова.

До 2008 року вийшли з друку кілька десятків посібників з інформатики для 2-11 класів середньої школи, значна кількість з них одержала шриф “Схвалено” МОН України і визнання серед вчителів та учнів.

Найбільшого розквіту видавництво “Аспект” досягло у 2008 році, після чого разом із зубожінням населення і занепадом шкільної освіти рік у рік зменшувалися тиражі і попит на них. Станом на 2015 рік випуск книг зменшився у десятки разів, книги прийшлося пропонувати за третину їх собівартості, частину тиражу довелося здати у макулатуру.

Щоб залишитися корисним шкільній освіті, видавництво «Аспект» пропонує на своєму сайті https://aspekt.in.ua/ для безкоштовного скачування електронні версії всіх своїх надбань: підручники, посібники, робочі зошити, тренажери, комп’ютерні тести тощо.

У 2015 році був створений авторський колектив у складі Олена Бондаренко, Василь Ластовецький, Олесандр Пилипчук, Євген Шестопалов, який запропонував свої послуги відомому і успішному видавництву «Ранок», м. Харків. За 5 років нашим колективом були написані і у видавництві «Ранок» підготовлені до друку і видані значними тиражами із грифом «Рекомендовано» за кошти держбюджету наші підручники для 5, 6, 8, 9 і 10(11) класів як призери конкурсів МОН України.

До наступного 2020-2021 навчального року наш авторський колектив у видавництві «Ранок» готує новий підручник з інформатики для 7 класу.